fbpx
Nabízím rodině s miminkem dlouhodobou spolupráci,
se záměrem děťátko systematicky podporovat a doprovázet ve vývoji. Zaznamenat jeho cestu a na závěr udělat výstup v podobě článku, společného rozhovoru nebo videa. Vše se svolením a s možností, si každé setkáni fotograficky zdokumentovat. Když natočíme i video, bude to super. Pravidelné, společné konzultace proběhnou za zvýhodněných cenových podmínek. Ozvi se, ráda ti vše vysvětlím.

Potřebuješ podporu, radu nebo konzultaci ohledně vývoje děťátka?
Kontaktuj mě písemně nebo telefonicky:

Andrea Běhalová s miminkem

Mgr. Andrea Běhalová

e-mail: andrea@behal.cz, telefon: 774 228 227

Ráda se propojím on-line: WhatsApp WhatsApp, Instagram , Facebook Facebook, Facebook Messenger Messenger, ať jsi kdekoliv.

Zvu tě do Facebookové skupiny Psychomotorický vývoj a zdraví dětí v souvislostech.

Osobní návštěvu si domluvíme u tebe doma, Praha a okolí – v dostupnosti pražské MHD a v okolí Dolnobřežanska. Vzdálenější místa po vzájemné dohodě.

Herna Plaváček Slunečný Vršek Praha

Po vzájemné dohodě se můžeme potkat i v herně bazénu Plaváček Slunečný Vršek, Bratislavská 1517/2, Praha – Hostivař. Vchod z náměstí Přátelství. Herna je prostorná a uzpůsobena pro potřeby malých dětí a jejich rodičů.

Domluvením termínu osobní / online konzultace potvrzuješ seznámení se s Obchodními podmínkami a souhlasíš s nimi.

Můžeš mi napsat pomocí formuláře níže:

    Uvedené kontaktní a osobní údaje nesmí být užity k tvorbě účastnických seznamů, ani jiných seznamů údajů a jejich zveřejnění na tomto webu není souhlasem s kontaktováním za účelem průzkumu, marketingu, ani se zasíláním obchodních sdělení. Slouží pouze pro klienty.

    Nabízím rodině s miminkem dlouhodobou spolupráci, se záměrem děťátko systematicky podporovat a doprovázet ho ve vývoji. Zaznamenat jeho cestu a na závěr udělat výstup v podobě článku, společného rozhovoru nebo videa. Vše se svolením a s možností, si každé setkáni fotograficky zdokumentovat. Když natočíme i video, bude to super. Pravidelné, společné konzultace proběhnou za zvýhodněných cenových podmínek. Ozvi se, ráda ti vše vysvětlím.

    Podrobnosti přes email andrea@behal.cz nebo na tel.: 774 228 227.