fbpx

Spolupráce s dalšími odborníky

Fyzioterapie

Mgr. Kateřina Kloučková, Ph.D.

S Kateřinou se známe už přes 12 let. Po druhém porodu jsem k ní chodila na fyzioterapii sama se sebou i s dcerkou. V práci klade velký důraz na správnou manipulaci s miminkem. Je jemná, poradí a co je hlavní, kombinuje různé přístupy tak, aby klientovi co nejlépe individuálně pomohla. Vojtovu metodu do terapie zařazuje jenom v indikovaných a ojedinělých případech.

Máme podobný pohled na komplexnost psychomotorického vývoje dítěte a Kateřina v minulosti poskytovala i kojenecké plavání.

Absolvovaly jsme tyto společné kurzy:

  • Neuro-vývojovou stimulaci u Marii Volemanové
  • Terapii Kiss syndromu u Moniky Bauer

Více o Kateřině na: fyzioterapie-deti.cz.

Homeopatie

Klinika Klasické HomeopatieMgr. Natálie Červená, Ing. Markéta Krumpolcová

Homeopatie se díva na tělo a zdraví člověka úplně jinak, než jak se běžně učí na zdravotnických školách a medicínskych fakultách. Správný výběr homeopatického léku dokáže zázraky. Aby se zázraky děly, je ale potřeba se homeopatií neúnavně a denně věnovat. Oslovila jsem proto Petra Zachariáše, zakladatele Prague College of Classical Homeopathy a mého učitele homeopatie o doporučení někoho, kdo tohle splňuje. Výběr padl na Natálii a Markétu. Holky tvoří spolupracující duo, které se ochotně a profesionálně snaží najít ten jeden jediný a správný homeopatický lék pro každého klienta, malého i velkého.

Více o holkách a jejich práci na: www.klinikahomeopatie.cz nebo na FB Klinika Klasické Homeopatie.