fbpx

Plavání v bazénu

matka s dítětem v bazénu s balónky a plovoucími deskami

Máš doma bazén a ráda by si jej smysluplně využila k plavání s děťátkem? Chceš plavat, ale skupinové lekce ti nevyhovují? Nejsi si jistá, či bude plaváni ve skupině pro vás to pravé a chceš to nejdřív vyskoušet? Chystáš se s rodinou na dovolenou k moři a chceš tipy, jak vaše dítě ve vodě vhodně zaměstnat?

Nabízím individuální lekce plavání ve vašem, sousedovic nebo v pronajatém bazénu. Lekce jsou vhodné pro děti od cca. 5. měsíce života, ideálně s oběma rodiči.

  • dozvíš se jak zacházet s miminkem ve vodě
  • dostaneš tipy jak si zaplavat spolu s dítětem
  • vyzkoušíš si různé vodní hry a aktivity
  • seznámíš se prvky vhodné k nácviku sebezáchrany děťátka

V případě, že tě nabídka zaujala a vlastní bazén doma nemáš, nevadí. Bazén Plaváček, Sluneční vršek Praha je k dětským individuálním lekcím krásně uzpůsoben. Po lekcii v teplé vodě si zájdeme společně do sauny a potom v masérně, za zvuků relexační hudby si odpočineš a u toho děťátko namasíruješ.

Nabízím rodině s miminkem dlouhodobou spolupráci, se záměrem děťátko systematicky podporovat a doprovázet ho ve vývoji. Zaznamenat jeho cestu a na závěr udělat výstup v podobě článku, společného rozhovoru nebo videa. Vše se svolením a s možností, si každé setkáni fotograficky zdokumentovat. Když natočíme i video, bude to super. Pravidelné, společné konzultace proběhnou za zvýhodněných cenových podmínek. Ozvi se, ráda ti vše vysvětlím.

Podrobnosti přes email andrea@behal.cz nebo na tel.: 774 228 227.