fbpx

Průběh terapie

Osteodynamické ošetření pohybového aparátu pro starší školní děti a dospěléaktuálně z důvodu hledáni vhodného prostoru službu neposkytuji.

Osteodynamika má přínos, i když se objednáš z preventivních důvodů. Jaké to jsou?

  • Máš sedavé zaměstnáni, víš, že by si měl se sebou něco dělat, ale netušíš co.
  • Občas někde něco v těle zatahá, máš pocit stažení, ale neovlivňuje tě to v běžném denním režimu.
  • Jsi maminka malých dětí a chceš něco pro své tělo udělat a současně si u toho odpočinout.
  • Věnuješ se sportu, běháš, lezeš po skalách a rád by si si dopřál aktivní relaxaci.

Celkové ošetření dospělého trvá cca 2 hod. Po delší terapeutické části, následuje příjemná odpočinková chvilka na masérském lehátku.

V průběhu prvního ošetření budeš vždy činnou součástí procesu. Kromě ležení na zádech, budeš stát a sedět, pohybovat nohou nebo rukama. Je to součást Dornovy metody, kde se kombinuje pohyb pacienta a tlak rukou terapeuta, kterým se upravuje postavení kostí v těle. Na to přímo navazuje jemné, ale pevné ošetření faciálních řetězců celého těla. V závěru budeš za doprovodu tiché hudby a vůně éterických olejů příjemně relaxovat.

Prosím, na ošetření se objednávej jen, pokud jsi zdravý. V případě manifestujících se problémů na pohybové soustavě, pak až po vyšetření lékařem nebo fyzioterapeutem.

Po terapii je nezbytné dát tělu přibližně 3 dny na zpracování, kdy se ať už zvířecí či lidský pacient bude cítit unaveně nebo naopak se dostaví okamžitá úleva.

Nabízím rodině s miminkem dlouhodobou spolupráci, se záměrem děťátko systematicky podporovat a doprovázet ho ve vývoji. Zaznamenat jeho cestu a na závěr udělat výstup v podobě článku, společného rozhovoru nebo videa. Vše se svolením a s možností, si každé setkáni fotograficky zdokumentovat. Když natočíme i video, bude to super. Pravidelné, společné konzultace proběhnou za zvýhodněných cenových podmínek. Ozvi se, ráda ti vše vysvětlím.

Podrobnosti přes email andrea@behal.cz nebo na tel.: 774 228 227.